Strona Gwna Unitra-Fan
Forum fanw zjednoczenia UNITRA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ranking kolekcji sprzętu użytkowników forum
Autor Wiadomo
polak215 
Nadworny Przestrajacz

Doczy: 25 Sie 2010
Skd: Unitra-fan.pl
Wysany: Czw 29 Gru, 2011 22:33   Ranking kolekcji sprztu uytkownikw forum

Z racji e forum skupia gwnie uytkownikw (kolekcjonerw) i pasjonatw sprztu marki Unitra, moe warto byo zrobi ranking uytkownikw posiadajcych najwiksze zbiory i umieszcza na stronie gwnej? Ja widz to w ten sposb. Uytkownik dodaje zdjcie oraz krtki opis posiadanego przez siebie egzemplarza. zdjcie pozwoli na poza podziwianiem egzemplarza, stwierdzenie z duym prawdopodebiestwiem e uytkownik faktycznie go posiada. Tu wanie rodzi si pytanie gdzie w galerii uytkownikw, lub osobnym globalnym temacie? Co kwarta moe jakie nagrody w postaci np. kubka albo dugopisu z logo unitra fan. Ranking mona by byo podzielic na kategorie. np zestawy gonikowe, wzmacniacze, adbiorniki radiowe. Jestem ciekaw jak si na co takieo koledzy zaopatruj?

parufkens 
Tonsil - Kieruj Się Słuchem

Doczy: 22 Kwi 2010
Skd: Sosnowiec
Wysany: Pi 30 Gru, 2011 00:28   

Jeeli takie co powstanie to gratuluj ju Dydziowi wygranej ;) A eby nie byo off topu to oczywicie ja jestem za, fajna zabawa moe z tym byc ;)

Volt 
Monter Elektronik

Zaproszone osoby: 15
Doczy: 12 Lut 2010
Skd: Bolesawiec
Wysany: Pi 30 Gru, 2011 08:31   

A jak dla mnie to bdzie troch niesprawiedliwe, bo nie kady ma jaki fajny rodzynek w kolekcji, i nie dosta by kubka, parufkens ma chyba miliony prostych odbiornikw radiowych itp duo popularnego sprztu i mia by kubek, dla mnie to nie byo by miarodajne, a do pokazywania swojego sprztu jest dzia nasze sprzty.

piotrekn95 

Doczy: 11 Sie 2010
Skd: Pszczyna
Wysany: Pi 30 Gru, 2011 09:49   

Jedyne co ma w tym sens to te dugopisy.

hehe fajne takie z logo unitry-fan.pl

dydzio 

Doczy: 14 Kwi 2010
Skd: Katowice
Wysany: Pi 30 Gru, 2011 14:13   

parufkens napisa/a:
Jeeli takie co powstanie to gratuluj ju Dydziowi wygranej ;)
Dziki :) Na pewno wygrabym w kategorii "Szmaciarz roku" :P

polak215 
Nadworny Przestrajacz

Wysany: Pi 30 Gru, 2011 19:07   

Volt napisa/a:
A jak dla mnie to bdzie troch niesprawiedliwe, bo nie kady ma jaki fajny rodzynek w kolekcji, i nie dosta by kubka, parufkens ma chyba miliony prostych odbiornikw radiowych itp duo popularnego sprztu i mia by kubek, dla mnie to nie byo by miarodajne, a do pokazywania swojego sprztu jest dzia nasze sprzty.
ebymy si dobrze zrozumieli nie chodzi mi o iloc sztuk a modeli posiadanych w kolekcji. jeeli kto posiada 2 sztuki np Tosca 303 to nie dostaje dwch punktw tylko jeden. Inna sprawa jeeli kto posiada Adama np. z wcznikiem klawiszowym i w potencjometrze. wtedy nalea si 2 punkty.Wic punkty powinny by przyznawane za rnorodno i jako, a nie ilo. Oczywicie aby przyzna punkt eksponat musi by dobrze zachowany. Za eksponaty typu "Altusy z Alpierdami", albo "zakurzonego obdrapanego Giewonta" lub pozbawionego gaek lub innych elementw WS-303, punktw nie powinno si przynawa. Reasumujc aby dosta punkt eksponat przedstawiony na zdjciu musi by:
1. Wasnoci uytkownika, a zdjcie jego autorstwa (Udowodniona prba oszustwa np. wstawienie cudzego zdjcia z internetu powinno skutkowa dyskwalifikacj, aby zlikwidowa do minimum moliwo oszukiwania mona wymaga fotografowania urzdze w tym samym miejscu (Jeeli pierwszy odbiornik by sfotografowany na stole a w tle np okno to kolejne musz by fotografowane rwnie na stole na tle tego samego okna.)
2. urzdzenie musi by w dobrym stanie wizualnym, wyczyszczone z kurzu i brudu. (Mona zaoy e jeeli odbiornik jest w dobrym stanie wizualnym to jest rwnie w dobrym stanie technicznym.)
3. Urzdzenie musi by kompletne.

Kto ma jeszcze jakie pomysy, to niech je dorzuci do wora ;)

Volt 
Monter Elektronik

Zaproszone osoby: 15
Doczy: 12 Lut 2010
Skd: Bolesawiec
Wysany: Pi 30 Gru, 2011 19:10   

Hmmm, to teraz jak kto jest bogaty, moe nakupowa rnych urzdze i te wygra :P

polak215 
Nadworny Przestrajacz

Wysany: Pi 30 Gru, 2011 19:16   

Volt napisa/a:
Hmmm, to teraz jak kto jest bogaty, moe nakupowa rnych urzdze i te wygra :P
Mylisz byby kto a tak zdesperowany, aby wyda ca wypat na to aby zgarn np dugopis za maksymalnie 5 zotych :D

GreeN 

Doczy: 07 Sie 2011
Skd: Częstochowa
Wysany: Czw 01 Mar, 2012 23:56   

a moe co w tym stylu.

Robisz recenzj sprztu jaki masz

- dokadne zdjcia
- peny dokadny opis
- link do filmu

i jeeli uzbierasz 3 naprawd porzdne recenzje wtedy otrzymujesz dugopis unitra-fan
a najlepsza recenzja miesica wybierana przez uytkownikw lduje na gwnej + autor otrzymuje kubek.

Wtedy nawet kto z popularnym sprztem moe Go w taki sposb uj e wygra. ;>

Radzio1234 

Doczy: 29 Mar 2010
Skd: Zawiercie
Wysany: Pi 02 Mar, 2012 21:58   

Pomys GreeN lepszy od tamtego. Popieram :)

KROFA 

Doczy: 15 Sie 2013
Skd: Puawy
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 10:58   

Witam
I jak to si skoczyo ???

damian3416 
Naprawiator

Doczy: 25 Lip 2010
Skd: Kujawsko-Pomorskie
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 11:02   

Nie skoczyo si i nie skoczy, bezsensowny raczej temat bo niektrzy poczuli by si "wiksi" od innych itp.
Lepiej da sobie spokj i wykoszowa topic, jeden ma cay pokoik sprztw w idealnym stanie a drugi cay gara chamu ze zomu czy skd tam (nie dydzio, nie o tobie mwi).

dydzio 

Doczy: 14 Kwi 2010
Skd: Katowice
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 11:09   

A ju mylaem :P

schoolboy 

Doczy: 11 Gru 2013
Skd: Zakopane
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 11:38   

Myl e lepsze byoby co w stylu rankingu takiego jak z muzyk, z tym, e wrzucalibymy zdjcia sprztw, 10 na miesic i gosowalibymy, ktre najadniejsze.

Marq 

Doczy: 02 Wrz 2012
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 14:08   

No dobra, tylko e przykadowo mam idealne zg 15 c i sobie stoj od 10 lat. A komu innemu co tydzie przewala si przez pokj classic czy tango.

schoolboy 

Doczy: 11 Gru 2013
Skd: Zakopane
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 14:11   

Mona by ocenia zdjcia w kilku kategoriach, np. prcz stanu, kompozycja i kadr. Mona wtedy powymyla rne ujcia tego samego sprztu ;)

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: