Strona Gwna Unitra-Fan
Forum fanw zjednoczenia UNITRA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jakiej stacji radiowej najczęściej słuchacie?
Autor Wiadomo
tatapsychopata 
dubacz-naprawiacz

Doczy: 15 Sty 2012
Skd: Mirowice
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 11:22   

Niestety nie tylko dzieciaki. Jest dua grupa spoeczna nie tolerujca w utworach muzycznych wicej ni 5 rnych dwikw. Dlatego te "utwory" puszczane w radiach typu eska s jakie s.
Mnie denerwuj coraz bardziej wszelkie stacje radiowe. Teraz sucham tylko Antyradia, ze wzgldu na rodzaj muzyki, ale te nie daj rady za dugo tego znosi. Z powodu reklam. Bo gadanie prowadzcego ujdzie, muzyka te, ale co chwila jakie debilne zapiewki i powtarzanie nazwy jakiego superduper rodka na przeczyszczenie... No sorry, CD, kaseta, winyl i won z radiem.

A od wywiadw ze zodziejami (w sensie polityk) dostaj wysypki na czciach czowieka nie wymawianych w wiatowym towarzystwie.

http://chomikuj.pl/ateusz

schoolboy 

Doczy: 11 Gru 2013
Skd: Zakopane
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 11:31   

Ja w zasadzie sucham Rock Radia (dawniej Roxy) naprawd fajnie teraz nadaj. Czasem RadiaZET, ale oni ju te schodz na psy.
A czasem 225 KHz ;)

damian3416 
Naprawiator

Doczy: 25 Lip 2010
Skd: Kujawsko-Pomorskie
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 12:05   

A ja nie sucham radia, tak to jedynie w samochodzie czasami leci RMF.

Marq 

Doczy: 01 Wrz 2012
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 13:15   

5 piosenek w kko...bo im pac. A na powanie dzisiaj na praktykach suchaem eski od 8 do 13. Naliczyem 8 piosenek. 6 wykonawcw z jednej wytwrni pytowej. Przypadek? Kady nowy (s)hit pochodzi od Spinnin records. Maj ewidentny monopol od okoo miesica, dwch.

Chili 

Doczy: 24 Sty 2014
Skd: d
Wysany: Czw 10 Kwi, 2014 21:00   

Ja pewnie bd mao oryginalny bo u mnie wci leci chilli zet :) wida starzej si i taka muzyka we mnie teraz siedzi :)

Galad 
FSO fan

Doczy: 06 Sty 2013
Skd: Katowice
Wysany: Wto 15 Kwi, 2014 20:35   

Ja lubi Radio Express, reklamy sa jak w kadej rozgoni, ale muzyka w 75% jest dobra ( lata 80 i eurodance), tylko rednio co 4 -5 utworw puszcz jakie disco polo (tfu), al to wtedy ciszam, lub przeczam na jak inna rozgoni. A co do Eski (raczej Dreski) to radio raczej dla gimbazy.

dapow1 
Dobra bo Polska!

Doczy: 27 Sie 2012
Skd: Rudnik
Wysany: ro 16 Kwi, 2014 13:58   

Przed chwil bawic si pokrtem od strojenia w as 642 znalazem stacj ''radio expres fm 92.3'' ze lska a dokadnie z azisk grnych (od mojej miejscowoci do nadajnika, ok. 122 km) niele tam graj tylko u mnie sabo odbiera :(

Galad 
FSO fan

Doczy: 06 Sty 2013
Skd: Katowice
Wysany: ro 16 Kwi, 2014 17:17   

Tak dokadnie to ta stacja, bliniacz do niej jest Radio Bielsko na 106,7, ci sami prezenterzy, ta sama siedziba ( obie stacje nadaja z jednego budynku w Bielsku - Biaej) tylko raz prowadza program w Expressie, a potem zmiana i ju s w Radiu Bielsko, profile muzyczne podobne. Co do odbioru to moe jaka antena kierunkowa? Mi kiedy ojciec mwi e jak by w elektronicznej to na zajciach czy na praktykach, albo jako na lewo, zrobi sobie anten z rtci (metalowa rurka z kabelkami z obu stron i zalana rtci i zaklepana na kocach) i podobno super odbieraa, ale co si z ta antena stao to tata nie pamita.

charlie brown 

Doczy: 18 Mar 2012
Skd: ja to znam
Wysany: ro 16 Kwi, 2014 17:26   

A rt to niby jakie magiczne waciwoci ma ? ...

dapow1 
Dobra bo Polska!

Wysany: ro 16 Kwi, 2014 17:58   

tylko z kd wzi rte?

dapow ... bj si Boga.... popraw e to. adamw28

000andrzej 

Doczy: 21 Pa 2010
Skd: Krakw
Wysany: ro 16 Kwi, 2014 20:20   

Miaem ze starych zapasw prawie p litra, ale zutylizowaem. I tak dobrze, e za darmo firma utylizacyjna wzia bo bym musia kilka dych zapaci.
Z rtci nie ma artw. Materia toksyczny rwnie niebezpieczny dla zdrowia co azbest, ow itp.

charlie brown 

Doczy: 18 Mar 2012
Skd: ja to znam
Wysany: ro 16 Kwi, 2014 20:42   

a waciwoci "odbiorcze" ma takie same, jak pyta CD na lusterku odbija radary..

000andrzej 

Wysany: ro 16 Kwi, 2014 21:35   

Chyba, e kto wierzy czy te wiey w woodoo. Opr waciwy jest prawie 40x wikszy ni aluminium. a prawie 80x od miedzi czy srebra.

tatapsychopata 
dubacz-naprawiacz

Doczy: 15 Sty 2012
Skd: Mirowice
Wysany: Czw 17 Kwi, 2014 06:52   

Sama rt nie jest grona. Gdyby bya to plomby w zbach wikszoci starszego pokolenia rozwizayby kwesti ZUS-u i OFE.
Grone s pary rtci. Czyli moesz trzyma rt na rku, ale nie radz pochyla si nad t rk w celu przygldania si. Poza tym rt jak kady metal ciki, ow, kadm, chrom, nikiel nie jest obojtny dla rodowiska. Ale lubimy chromowane detale w samochodach, prawda?

http://chomikuj.pl/ateusz

dapow1 
Dobra bo Polska!

Wysany: Czw 17 Kwi, 2014 08:58   

tatapsychopata napisa/a:
Ale lubimy chromowane detale w samochodach, prawda?

Prawda

BlaugranaFAN 
Kasety, to sztuka uytkowa.

Doczy: 11 Sie 2012
Skd: Brzeziny k. Kielc
Wysany: Pi 18 Kwi, 2014 20:25   

Tak jak azbest sam w sobie nie jest niebezpieczny. Py azbestowy ju tak. A co anteny z rtci, to czytaem o takim voodoo. Do telewizorw te takie ludzie sobie robili. Wie gminna niesie, e pono odbir by znakomity, ale za to ludzie w okolicy nie odbierali ju nic. Czyli tak znakomicie cigao fale ;).

dapow1 
Dobra bo Polska!

Wysany: Pi 18 Kwi, 2014 21:12   

BlaugranaFAN napisa/a:
Do telewizorw te takie ludzie sobie robili. Wie gminna niesie, e pono odbir by znakomity, ale za to ludzie w okolicy nie odbierali ju nic.

ale czemu

BlaugranaFAN 
Kasety, to sztuka uytkowa.

Doczy: 11 Sie 2012
Skd: Brzeziny k. Kielc
Wysany: Pi 18 Kwi, 2014 21:13   

To nie byo opisane, szczeglnie, e czytaem o tym na forum 80's w topicu o "starych" telewizorach. Dlatego te napisaem, e to voodoo.

Chili 

Doczy: 24 Sty 2014
Skd: d
Wysany: Pi 18 Kwi, 2014 21:40   

BlaugranaFAN napisa/a:
To nie byo opisane, szczeglnie, e czytaem o tym na forum 80's w topicu o "starych" telewizorach. Dlatego te napisaem, e to voodoo.

Wie gmina miaa takowe wytumaczenie: rt w antenie ciga wszystkie fale i dla innych nie starcza ;)

marianek1993
[Usunity]

Wysany: Pon 28 Kwi, 2014 11:18   

Ja najczciej suchaem PR1, ale w samochodzie sucham RMF FM 98,9 ESKA 98,1 oraz Radio PiK Bydgoszcz.

RafoX 

Doczy: 08 Gru 2013
Skd: /var/log
Wysany: Pon 28 Kwi, 2014 19:12   

Ja ostatnio z Eski przeniosem si na http://www.voxfm.pl/ w samochodzie pracy i domu, mieszaj gatunki i prowadzcy s naprawd na luzie, wielu moich znajomych wanie polecao mi to radio i okazao si dobrym wyborem.

djmily 

Doczy: 12 Lut 2014
Skd: Maszewo
Wysany: Pi 27 Cze, 2014 21:16   

Ja Vox FM,Radio Szczecin a szczeglnie wieczornych audycji,Wawa Szczecin,Eska i to by byo tyle.

oko210 

Doczy: 21 Kwi 2016
Skd: Gliwice
Wysany: Pi 06 Maj, 2016 13:02   

Wykopki czas zacz, jak na nowego przystao.
Poniewa dorastaem w czasach, gdy telewizja miaa dwa programy a emisja rozpoczynaa si i koczya dwa razy dziennie, mog powiedzie, ze jestem wychowany na radiu.
Pierwsz stacj jak usyszaem, w odbiorniku la, by program III PR. Jako bajtel suchaem kultowych dla mnie w tej chwili programw, takich jak:
"Powtorka z rozrywki" z niezapomnian piosenk w wyk. Mariana Kociniaka. "Akademia rozrywki" to ju nie to.
"Nie tylko dla orw"
"Teatrzyk zielone oko"
"W tonacji trjki"
"Minimax"
W ogle, audycje Piotra Kaczkowskiego czy Tomasza Beksinskiego miay w sobie jak magi. Po roku 1991 ju nie byo tak fajnie, bo nie mona byo gra caych pyt.

Kolejna stacja jak pamitam, to oczywicie program I PR. Szczeglnie okres letni i "Lato z radiem" ze Sznukiem, Matulem. Nie zapomn rwnie audycji "Muzyka noc", nadawanej pomidzy pnoc a trzeci rano. Wtedy najlepiej mi si kleio modele kartonowe;)

Program IV PR i "Rozgonia harcerska". To kolejny suchane przeze mnie radio. Szczeglnie audycja "Radiokomputer", gdzie mona byo sobie nagra rne piski i szumy a nastpnie zaprogramowa tym komputer Atari. bya jeszcze audycja szantowa, ale nie pamitam tytuu.

Gdy w 1992 roku, w Gliwicach rozpoczo nadawanie radio "Flash", oczywicie byem jego suchaczem. Pamitam, e pierwszy poranny program prowadzi Tadeusz Sznuk.

Pniej rynek radiowy ulega przeobraeniom, pojawiay si rne nowe stacje, a ja powrciem do suchania trjki. I tak mi zostao do dzi. Czasem posucham radia "Zote przeboje" a czasem jakiego internetowego. RMF-u nie trawi.

balzak44 
PINK FLOYD

Doczy: 26 Cze 2015
Skd: menelolandia
Wysany: Nie 08 Maj, 2016 14:58   

ja sucham jedynie susznego radia , tylko podczas pobytu mojego w samochodzie
czyli program III :)

000andrzej 

Wysany: Nie 08 Maj, 2016 21:14   

Mnie ostatnio w samochodzie podchodzi http://www.antyradio.pl/C...yradio-00000421

JaroPC 

Doczy: 17 Mar 2016
Skd: Chrzanw
Wysany: Pon 09 Maj, 2016 19:11   

Szkoda e ju niema takich audycji jak kiedy...
U mnie leci Bielsko, Katowice, PR3, czasem Zet i RMF. Zdarza si e sucham tego co z Czech przyleciao :)

rell 

Doczy: 09 Cze 2010
Skd: z Nienacka
Wysany: Wto 10 Maj, 2016 08:58   

Regionalnego Radio Park, a jak nie chce sucha co si w kraju dzieje to Europe 2 czeskie :D

adamw28 

Doczy: 15 Kwi 2010
Skd: Kielce
Wysany: ro 11 Maj, 2016 19:44   

U mnie na zmian albo TOKFM albo Trjka. Gwnie w samochodzie. Zdecydowanie podzieliem te stacje - tematycznie.

Obywatel 

Doczy: 03 Sie 2010
Skd: Supsk
Wysany: Pon 15 Sie, 2016 12:31   

Najchtniej i najczciej Program 1 Polskiego Radia. Czasami przeczam na Program 3, Radio Koszalin lub Gdask. RMF / Zet unikam kiedy mog - czasami sucham z koniecznoci jak ona przeczy. Nie toleruj RMF Maxx. A jak ju mam wszystkiego do to przeczam na Maryj :)

Radomszczanin 
Amator

Doczy: 06 Mar 2017
Skd: Radomsko
Wysany: ro 15 Mar, 2017 17:51   

Ja sucham:
RMF MAXXX (do wyboru 102,6 albo 106,5 MHz)
RMF FM (97,1)
Zetka (103,4)
Niekiedy mi si zdarza posucha Eski lub Antyradia.

PPatryk 

Doczy: 12 Pa 2017
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 12 Pa, 2017 10:08   

Przez internet sucham najczciej stacji radiowej Radio Katowice. Jest to lokalna stacja, dziki ktrej dowiaduj si, co sycha w mojej miejscowoci.

000andrzej 

Wysany: Czw 12 Pa, 2017 20:29   

PPatryk napisa/a:
Przez internet sucham najczciej stacji radiowej Radio Katowice. Jest to lokalna stacja, dziki ktrej dowiaduj si, co sycha w mojej miejscowoci.

To ju Warszaw przyczyli do lska?

damian3416 
Naprawiator

Doczy: 25 Lip 2010
Skd: Kujawsko-Pomorskie
Wysany: Czw 12 Pa, 2017 22:06   

http://warszawa.naszemias...rt,t,id,tm.html
Rne s jak wida pojcia "ssiednich gmin" :D

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach