Strona Główna Unitra-Fan
Forum fanów zjednoczenia UNITRA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 000andrzej
Sob 13 Kwi, 2013 09:38
Dziwne metody administracji
Autor Wiadomość
Bartek 

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013 22:48   Dziwne metody administracji

Panowie
Wobec faktu przenieniesienia moich wpisów w temacie Bogty ZM-3000 postanowiłem zawiesić swoją działalność na tym forum .
Druga elektroda !
Howgh

dydzio 

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013 22:52   

Bogaty ZM-3000 to temat "prywatny" danego użytkownika, w którym chwali się SWOIMI sprzętami. Twój temat został wydzielony, żebyś mógł pochwalić się swoimi sprzętami w SWOIM temacie.
Do elektrody jeszcze nam daleko, ale niestety, coraz bliżej...

Bartek 

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013 23:02   

dydzio napisał/a:
Bogaty ZM-3000 to temat "prywatny" danego użytkownika, w którym chwali się SWOIMI sprzętami. Twój temat został wydzielony, żebyś mógł pochwalić się swoimi sprzętami w SWOIM temacie.
Do elektrody jeszcze nam daleko, ale niestety, coraz bliżej...

A dupa.
Forum jest po to aby temat się rozwijał. Sztywniackie podejście do sprawy.
PO TO NAZYWA SIĘ TO =>FORUM<
P.S. powtarzam : druga elektroda!
Bez odbioru.

dydzio 

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013 00:23   

Bartek napisał/a:
Forum jest po to aby temat się rozwijał.
Ale tematy, w których chwalimy się swoimi sprzętami "należą" do zakładającego i On musi dbać o jego rozwianie... Trzeba było założyć swój temat, a nie marudzić. Ja też mam ZM-3000 na bogato, ale to nie powód, żeby się tym chwalić w czymś temacie.

madzara31 

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013 08:42   

Masz własny temat. Dostałeś własny "kawałek podłogi " - daj luz. Jak chcesz zdjęcia- swojego zm 3000 wstawię u Ciebie w temacie. Będziemy go budować ......;-))

000andrzej 

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013 09:32   

Może ja jako winowajca się wytłumaczę.
Bartek - gdybym był upierdliwy jak na wspomnianym forum to Twój post wylądował by w koszu. Przeczytaj sobie temat i dział w jakim został założony. Czy autor tematu "bogaty ZM..." nie ma prawa poprosić mnie o wydzielenie postów, które nic nie wnoszą do sprawy? Przecież Twoje posty nie są w ogóle związane z tematem. Ja też mam wspomnianą wieżyczkę i nie wciskam zdjęć z opisami co mam, a gdybym chciał się pochwalić czy też poskarżyć - na pewno założył bym odpowiedni temat.
Jeśli chcesz - wywalę Twój wątek do kosza. Daj znać, jeśli moja koncepcja kontynuowania Twojego tematu nie odpowiada Ci.

Zadaniem moderatora jak sama nazwa wskazuje jest pilnowanie i korygowania, czasem naprowadzanie użytkowników, aby posty były przejrzyste i na temat. Gdyby temat brzmiał np. "pochwalcie się swoimi ZM 3000", czy też "jakie macie doświadczenie z ZM3000" etc. to posty były by jak najbardziej uzasadnione. W tym przypadku uważam, że zrobiłem tak, aby nie kasować postów tak jak na wspomnianym forum, a można było kontynuować wydzielony temat.
Ostatnio zmieniony przez 000andrzej Sob 13 Kwi, 2013 09:38, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu